Kent  Hasar Danışmanlık Hizmetleri
ANASAYFA KENT HASAR FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER BİZ KİMİZ İLETİŞİM BİZE YAZIN

HABER ARA


Gelişmiş Arama

LİNKLER

KENT HASAR
VİDEO ARA


KENT HASAR

KENT HASAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


�Trafik Kazaları
�Mesleki Sorumluluk Sigortaları (Hekimin ve Avukatların Sorumluluklarına ilişkin)
�Ölüm tzminatı
�Sakatlık tazminatı
�Kritik Hastalıklar Sigortası
�Hayat Sigortaları
�Maddi hasarlı kazalar
�Deniz Kazaları
�Uçak kazaları

KENT HASAR; yukarıdaki alanlarda; konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetlerinde ülkemizde önemli ölçüde eksikliği hissedilen bir alanda faaliyet göstermektedir.

KENT HASAR; sigortalı yaşamın etkin olarak yaygınlaşmaya başladığı ülkemizde sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın (Bedeni ve maddi zararlar) ortadan kaldırılması maksadı ile kurulmuştur.

Hasar tasfiyesi işlemlerini Türkiye'de mukim sigorta şirketleri, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu (Yabancı plakalı araç kazaları), Karayolları Garanti Hesabı (Garanti Fonu) nezdinde gerekli girişimlerde bulunmak suretiyle yürütmektedir.

Kaza sonucunda ortaya çıkan zararların tasfiye işlemleri; konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekip çalışması sonucunda çözümlenebilmektedir. Mevcut sigorta sektöründeki rekabet koşulları ve olumsuz yaklaşımlar maalesef kaza olayları sonucunda bir takım mağduriyetlerin oluşmasına neden olmaktadır. Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi için mutlaka konusunda uzman ve deneyimli bir ekibin profesyonel desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Öyle ki; bazen bilgi sahibi olmadığımız pek çok konuda hakkımızın olduğunu ancak konusunda uzman, deneyimli kuruluş ve kişilerden öğrendiğimiz bir gerçektir. Kaza sonucunda sigorta şirketlerinden talep edilecek her türlü bedeni ve maddi kayıplar bazen sonucu belli olmayan uzunca bir süreci gerektirmektedir.Bu durum ilgili kuruluşların keyfi tutumlarından kaynaklanabileceği gibi bazen de hak sahiplerinin haklarını takip etme konusunda yeterli bilgiye sahip olmamalarından kaynaklanmaktadır. Oysa mevcut yasalar ve sigortacılık mevzuatı kaza ve zarara uğrayan insanları korumayı amaçlamaktadır. Kaybedilen her değerin mutlaka karşılığı olacağı bilinci ile hareket edildiği takdirde zararların telafi edilmesi mümkün olabilmektedir. Ancak her konuda olduğu gibi sigorta işlemlerinde de bilgi birikimi olan ve konusunda uzman personel ile sorunların çözümlenmesi doğru yol olarak görünmektedir.


KENT HASAR; bu düşünce ve anlayıştan hareketle ortaya çıkmıştır.

KENT HASAR;
Sigortasız ve faili meçhul araç tarafından meydana gelen kazalarda oluşan vefat,daimi sakatlık veya yaralanmalarda tazminat,tedavi masrafları gibi kayıp ve zararlar hukuki çercevede araştırılıp mağduriyetiniz giderilir çözümlenene kadar hiçbir ücret talep etmeden işleminiz yapılmaktadır.

KENT HASAR; bütün faaliyetlerini düzenlerken ve yürütürken hukukun üstünlüğü ve adaletin kısa sürede tecelli etmesi ilkesini temel prensip olarak benimsemiştir. Bünyesinde bulunan Hukuk Müşavirliği vasıtasıyla kasıt fiili olmaksızın (Kaza) ortaya çıkan her türlü zararın karşılanması ve insanlarımızın mağdur edilmemesi için gerekli bütün gayretini ilgi alanına yöneltmiştir. Meydana gelen bir kaza sonucunda doğabilecek her türlü tazminat hakları en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırılmakta ve insanlarımızın mağdur edilmesi engellenmektedir.

KENT HASAR;

Faaliyetlerini tüm Türkiye ye yaygınlaştırmak suretiyle ülkemizde yaşayan ve sigortalı yaşamı paylaşan insanlarımıza sınırsız hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu nedenle Tüm Türkiye de yapılanma sürecini başlatmıştır. Çoğu yanlış kaynaklı bilgilendirilmeden kaynaklı sigortacılık sorunlarının yaşanmasına izin vermeyen şirketimiz 7gün 24 saat görev yapan Uzman Hasar Danışmanları ve Hukukçu kadrosuyla her türlü sigorta poliçesinden kaynaklı zararların tazmini amacıyla gerekli hukuki süreci takip etmek, ve en kısa sürede netice almak üzere 7/24 hizmet vermektedir.Eğitimli ve çalışkan kadrosu ile sektörün lider hasar danışmanlık şirketi olarak ilklere imza atarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Bu sayfa 3018 defa görüntülenmiştir.

ANKET

SİTEMİZİN TASARIMINI NASIL BULDUNUZ

Tüm Anketler

KENT HASAR

KENT HASAR
Bu Site Akabe Ajans Tarafından Tasarlanmıştır.Site İçeriğinin Bütün Hakları Saklıdır.www.kenthasar.com'dan Yazılı İzin Almadan Kaynak Alımı Yapılamaz.

Altyapı: MyDesign